Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 22.12.2024, 23:14

Куп'янський
 
навчально-виховний комплекс
 "Школа-гімназія №3"
Куп'янської міської ради
Харківської області

Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Ми у Facebook
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
osvita.ua
Репозитарій
Педпреса
Центр зайнятості
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Свіжі Новини

Головна » Дошка оголошень » ДПА

У категорії оголошень: 22
Показано оголошень: 1-22


Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Свіжі новини | Переглядів: 392 | Дата: 23.01.2019 | Коментарі (0)

16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.

Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Вартість одного пробного тесту у 2019 році складає 132 гривні (по Харківському РЦОЯО).

З 08 до 31 січня 2019 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.

Учасники пробного ЗНО з іноземних мов зможуть пройти процедуру тестування з аудіюванням.

У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.

Протягом періоду реєстрації можна додати предмет пробного ЗНО на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». У такому разі необхідно надіслати реєстраційну заяву повторно.

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації окремим зверненням:

– особи з порушеннями опорно-рухового апарату, особи, які одужують після травм – про потребу виконання роботи в аудиторії на першому поверсі;

– глухі та особи з порушеннями слуху – про необхідність присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;

– особи, які користуються виробами медичного призначення, – про їх наявність.

КРОКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО

  1. Роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо.
  2. Власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.
  3. Оплатити послуги в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.
  4. Перевірити оплату та надходження заяви через п’ять робочих днів із дня оплати та отримання ХРЦОЯО реєстраційної заяви.
  5. Перевірити статус надходження реєстраційної заяви до ХРЦОЯО через 10 робочих днів із дня здійснення поштового відправлення.
  6. Самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 25 лютого 2019 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

 

Свіжі новини | Переглядів: 430 | Дата: 11.12.2018 | Коментарі (0)

Що очікувати у ЗНО-2019

Термін проведення: 20 травня 13 червня 2019 року.

Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА

  • для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:
  1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).
  2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).
  3. Один з навчальних предметів (за вибором випускника):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.
  • для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про  отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.

 Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.

Більше інформації: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. 

Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

Свіжі новини | Переглядів: 467 | Дата: 21.10.2018 | Коментарі (0)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

Учаснику ЗНО-2018 в день тестування необхідно: 1) своєчасно прибути до пункту ЗНО із Сертифікатом ЗНО та документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в ЗНО (серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою (потрібно роздрукувати самостійно на сайті Українського центру в розділі Інформаційна сторінка).

На сайті Українського центру з 30 квітня 2018 року будуть розміщені запрошення-перепустки з інформацію про місце та час проведення ЗНО.

Необхідно, заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО. 

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО триває з 10.15 до 10.50.

Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються.

Важливо! У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа,

серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається.

Окрім документів із собою необхідно мати дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.

2) ввічливо ставитися до учасників ЗНО і працівників пункту ЗНО;

3) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту щодо процедури проходження ЗНО;

4) після завершення часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, повернути матеріали ЗНО (крім зошита із завданнями сертифікаційної роботи) працівникам пункту;

5) виконувати сертифікаційну роботу на робочому місці, визначеному Українським центром;

6) виконувати та оформляти сертифікаційну роботу згідно з правилами, зазначеними в зошиті із завданнями;

7) до виходу з пункту ЗНО надати уповноваженій особі Українського центру Сертифікат для проставляння відмітки про проходження зовнішнього оцінювання.

 

Учаснику забороняється в день тестування:

1) приносити до пункту ЗНО небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров'я людини;

2) використовувати в пункті ЗНО та мати при собі або на своєму робочому місці протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою ЗНО (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник повинен повідомити працівникам пункту до початку виконання роботи);

3) заважати іншим учасникам ЗНО виконувати роботу; спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником ЗНО під час виконання сертифікаційної роботи; списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника; виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей;

4) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт ЗНО, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;

5) персоналізувати сертифікаційну роботу.

 У разі порушення однієї або кількох вимог, учасник за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення ЗНО, має повернути їм матеріали зовнішнього оцінювання та залишити пункт ЗНО. Результат ЗНО в такому випадку анулюється Українським центром  на підставі рішення апеляційної комісії за поданням регламентної комісії.

 

Директор – Сидоренко Олександр Леонідовичдоктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.  Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

Свіжі новини | Переглядів: 446 | Дата: 25.04.2018 | Коментарі (0)

Семінар-тренінг для учнів 9-11 класів з актуальних питань підготовки до ЗНО-2018

17 березня 2018 року в Куп'янському НВК «Школа-гімназія №3» відбувся семінар-тренінг для учнів 9-11 класів з актуальних питань підготовки до ЗНО-2018.

Свіжі новини | Переглядів: 576 | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua.

Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів I-II р.а., які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

реєстраційну картку,

копію документа, що посвідчує особу,

2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку;

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які отримали повну загальну середню освіту раніше, самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів:

·               реєстраційну картку,

·               копію документа, що посвідчує особу,

·               копію документа про повну загальну середню освіту (атестат),

·               інші документи у разі потреби (копію свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою)).

Комплекти  реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського  центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2018».

У м. Харків пункти реєстрації будуть на базі: Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Української інженерно-педагогічної академії.

У Харківській області на базі - Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва

Директор – Сидоренко Олександр Леонідовичдоктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України (057 705 15 64).

Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496.

Свіжі новини | Переглядів: 394 | Дата: 27.01.2018 | Коментарі (0)

ПРО ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

ПРО ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Оцінка з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення  не більше ніж на чотири спеціальності.

ПРО МЕДИЧНИЙ НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я» не менше 150 балів.

 ПРО ВИБІР ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО (ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДО ВНЗ)

Особливістю вибору предметів на ЗНО-2018 для будь-якої спеціальності є те, що уніфікований Перелік конкурсних предметів вже відомий (Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, наказ МОНУ від 13.10.2017 року № 1378  Додаток 4).

Окрім першого обов’язкового конкурсного предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури, у додатку зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей.

ПРО ЗМІСТ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗНО-2018

На сайті Українського ЦОЯО оприлюднено характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2018 року.

Змінено порівняно з 2017 роком кількість завдань в предметах: збільшено кількість завдань у тестах фізики (38) й хімії (52); зменшено -  біології (48), географії (56);

Найсуттєвіші зміни відбулися у структурі сертифікаційних робіт з іноземних мов: додано нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)», суттєво збільшено кількість завдань – 59 (було 43)  і час виконання - 150 хвилин (було 120 хв.), визначено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні.

Зміст і складність тестів з усіх предметів ЗНО відповідатиме Програмам зовнішнього незалежного оцінювання (наказ МОНУ від 03.02.2016 № 77)

 

Свіжі новини | Переглядів: 460 | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

23 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

У 2017 році державна підсумкова атестація для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації визначено 6 округів проведення ЗНО. Один з них створено на базі закладів освіти міста  Куп’янська. Округи визначено для проведення наймасовіших предметів: українська мова та література, математика, історія України.

З решти предметів зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися у               м. Харкові.

В чотирьох пунктах тестування створених на базі закладів освіти міста Куп’янська здавали тести 911 учнів з міста Куп’янська,  Куп’янського, Борівського, Дворічанського Великобурлуцького, Шевченківського районів. До роботи у пунктах тестування було задіяно 188 працівників навчальних закладів міста у якості керівників пунктів тестування, помічників  керівників пунктів тестування, старших інструкторів, інструкторів, чергових.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». 24 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури було дотримано найважливіших стандартів тестування: забезпечено конфіденційність змісту завдань та створено стандартизовані умови проходження ЗНО для всіх учасників.

Правильні відповіді до завдань будуть оприлюднені лише завтра.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії – у відповідному розділі.

Свіжі новини | Переглядів: 468 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести:

  • 1 квітня - з української мови і літератури;
  • 8 квітня – з одного з обраних предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні платна. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Більше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Довідково:

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Це можливість:

  • ознайомитися з процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.

За матеріалами УЦОЯО

Свіжі новини | Переглядів: 508 | Дата: 11.01.2017 | Коментарі (0)

Останнім часом серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків шириться хибна інформація щодо обмеження у виборі предметів ЗНО: нібито учасник не може вибрати водночас і математику, й історію України, або мусить керуватися у своєму виборі профілем класу чи школи.

 

Щоб уникнути непорозуміння, Український центр оцінювання якості освіти надав роз’яснення.

У 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію буде зараховано результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання. Перший обов'язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія). Просимо звернути увагу, що для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України. Також наголошуємо, що вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання, та аж ніяк не від профілю класу чи школи.

На сайті Українського центру завжди розміщено актуальну та точну інформацію про проведення ЗНО. Просимо бути уважними й перевіряти достовірність інформації, отриманої з інших джерел.

Свіжі новини | Переглядів: 455 | Дата: 26.12.2016 | Коментарі (0)

Пробне ЗНО пройде у квітні02.11.2016

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.
Свіжі новини | Переглядів: 361 | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

У 2017 році результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА

Наступного року учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Свіжі новини | Переглядів: 371 | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Підготовка до ЗНО з української мови та літератури разом із В. М. Терещенком 

29 лютого в Куп'янському НВК "Школа-гімназія №3" відбувся семінар-тренінг для учнів 10-11 класів та вчителів української мови і літератури з актуальних питань підготовки до ЗНО-2016 "Якісна підготовка до ЗНО – крок до омріяної професії".

Терещенко В. М., кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри українознавства і лінгводидактики ХНПУ ім. Г. С. Сковороди; кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України; фахівець у галузі освітніх вимірювань, методист відділу гуманітарних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти, ознайомив зі структурою тестових завдань, проаналізував помилки, яких припустилися випускники минулих років, та надав методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ЗНО-2016.

У межах співпраці ВНЗ із Куп'янським НВК "Школа-гімназія №3" здійснив презентації факультетів ХНПУ ім. Г. С. Сковороди та Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, розповів про особливості вступної кампанії, навчального процесу в цих вишах.

Дякуємо В. М. Терещенку за цікаву й змістовну зустріч!

ФОТОЗВІТ

Свіжі новини | Переглядів: 505 | Дата: 28.02.2016 | Коментарі (0)

Пошук по сайту
Шкільне життя
Час
Харків:
Відділ освіти
Вхід на сайт
Департамент науки
МОН
Тестпортал
Харківський РЦОЯО
ХАНО
PISA 2018
ІМЗО
Інтернет-збори
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Кенгуру
Тесторіум

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz