Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 25.08.2019, 12:21

Куп'янський
 
навчально-виховний комплекс
 "Школа-гімназія №3"
Куп'янської міської ради
Харківської області

Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Ми у Facebook
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
osvita.ua
Репозитарій
Педпреса
Центр зайнятості
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про заклад

Інформація

про Куп’янський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія №3

Рік заснування

1937

Директор

Роганіна Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом учитель хімії, має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель методист». Заклад очолює з 21.09.2012 року

Контингент учнів

У НВК «Школа –гімназія» №3  навчаються 697 учнів,

з них учнів  1-4-х класів - 284 ,

учнів  5-9-х класів – 321 ,

учнів  10-11-х класів – 92.

2Б клас з інклюзивною формою навчання -1 учень

Випускників 9-х класів – 70 учнів.

Випускників 11-х класів – 26 учнів, з них нагороджено золотою   медаллю – 2 учні.

Брали участь у ЗНО 26 учнів 11-го класу.

 

Мова навчання

українська мова

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 3профілями:

профіль української філології (51 учнів);

універсальний (21 учні);

  історичний (20)

 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 54 педпрацівників, з них вищу кваліфікаційну категорію мають 34 вчителів, І кваліфікаційну категорію – 5 ; ІІ кваліфікаційну категорію – 5, категорію „спеціаліст” – 12.Мають звання «учитель-методист»-18 педагогів, «старший учитель»-9 педагогів,мають державні нагороди та відзнаки-12,з них «відмінник освіти»-9

          Учителі закладу беруть участь у професійних конкурсах, виставках-презентаціях педагогічних ідей. Учителі початкових класів стали учасниками творчої групи КВНЗ ХАНО по впровадженню інноваційних технологій навчання в новій українській школі. Вчитель початкових класів Бахтінова О.В. стала співавтором навчального посібника «Правознавство в початковій школі»

 

Забезпечення харчуванняи

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (291учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 2 – позбавлених батьківського піклування,15-інваліди,14-діти, яких батько в АТО). За рахунок  батьківської плати харчується 260 учнів.

 

Творчий потенціал

«Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнертства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму»

Гурткова робота

У школі працюють гуртки: «Сучасного танцю Богема», «Влучний стрілець», «Захисник Батьківщини», «Планета міркувань», «Юний художник», «Літературний гурток «Ліра» « Юний рятувальник», «Макроме», «Гурток естрадної пісні» Функціонують секції Центру дитячої та юнацької творчості, Будинку науки та техніки залізничників, музичної школи.

 

 

Підвіз учнів до закладу

 

 50  учнів  користуються проїздними  документами

 

Матеріально-технічне забезпечення

    До послуг учнів – 37 навчальних кабінетів, 4 лаборантських, 15 службових приміщень, 3 медичних кабінети, 2 комп’ютерних класи на 19 робочих місць, 40 ПК, підключено до мережі Internet-38. 2 спортивних зали, 4 майстерні, 3 їдальні. На шкільному подвір’ї корпусу №1 установлено спортивні тренажери та спортивний майданчик (футбольний, волейбольний, баскетбольний). На подвір’ї корпусу №3 встановлено дитячий спортивний майданчик

    Бібліотечний фонд налічує 42048 примірник , у тому числі підручників – усього 16376 з них для: 1-4-х класів – 4395, 5-9-х класів – 9799, 10-11-х класів – 2182.

 

Досягнення вихованців

     За результатами минулого навчального року високий рівень навчальних досягнень мають – 26,43% учнів, достатній – 56,01%, середній – 15,53%, початковий – 0,18 %.

51 учень отримали Похвальні листи.  П’ять учнів за підсумками річного оцінювання та результатами державної підсумкової атестації   отримали свідоцтво з відзнакою.   Двоє випускників нагороджено  золотою медаллю.

      Учні закладу  взяли участь у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів де отримали дипломи  ( І ступеня -15    , ІІ-14     , ІІІ-9  ), що відповідно на 4 результати вище показників минулого року.

Учні закладу  взяли участь у  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів,  де отримали дипломи  ( Іступеня -1 , ІІ-1 ,ІІІ-3  ),

З предмету «Біологія» (вчитель Капій І.В)

1.Айнітдінова К.- учениця      9-А     класу ІІІ місце

Англійська  мова

 Вчитель Водоп’янова Т.В.

1.Водоп’янова А.- учениця      10-А     класу І місце

Географія

Вчитель Зеленська О.П.

1.Ольховський Д.- учень 11     класу ІІІ місце

3 Айнітдінова К. – учениця 9-А   класу   ІІ місце

Російська мова,література

 Вчитель Росолова О.І.

Колєснік О.- учень 10-А класу

     Два учні закладу стали переможцями обласного етапу конкурсу – захисту науково- дослідних робіт   МАН:

Літвінова Дар’я учениця 9А класу, ІІІ місце        ( вчителі Капій І.В, Рябець Л.Л.)

Мірошник Ліля учениця 9А класу, ІІІ місце          (вчитель Козирєва Л.М.)

Переможцями  міського  етапу та учасниками обласного етапу конкурсу– захисту науково дослідних робіт   МАН: стали

Водоп’янової Анастасія учениця 10-А классу, секція англійська мова(вчитель Водоп’янова Т.В.)

Артюшенко Валерія учениця 11- классу, секція валеологія. Вчитель Капій І.В.,Рябець Л.Л.

 Два учні закладу стали призерами міського етапу  конкурсу «Знавців української мови серед учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.» де отримали дипломи  (І ступеня - 1 ,   ІІІ ступеня-1  ),

1 учень закладу став призером міського етапу  конкурсу « Ораторського мистецтва»,де отримав диплом ІІ ступеню

Дипломантом обласної конференції МАН серед учнів 6-11 класів став Удовицький О.-учень 6 класу.

Учні закладу стали призерами учнівських турнірів з предмету хімія: Артюшенко В.,Лутенко Ю,,Гунько В.,Ольховський Д. І місце,з предмету історія -Крамаренко Р., Дігтярьов О,,Колєснік О., Артюшенко В. ІІ місце з предмету правознавство: Соболь А,,Ольховський Д,,Артюшенко В,,Деркач В.,Крамаренко Р..ІІІ місце, з предмету біологія:

Колєснік О., Водопянова А., Стець Ю.,  Айнітдінова К., Літвінова Д,. І місце з предмету географія Дігтярьов О., Колєснік О.,Ольховський Д.

Учні закладу Хоменко Н.,Крамаренко Р,-11 клас отримали сертифікати призерів міжнародного бліц- конкурс Компютерної графіки та веб-дизайну серед студентів та учнів,отримали перемогу в обласному етапі конкурсу Бук-трейлерів «Читаймо Олеся Гончара» під керівництвом вчителів Гулі К.О, Дзіковської  І.О.,обласного фестивалю комп’ютерної графіки та анімації (учениця Хоменко Н 11-клас)

Боярина В. учениця 11 класу - переможець обласного етапу конкурсу « Юних екскурсоводів.(вчитель Зіненко С.А.)

 Учні закладу стали учасниками турніру «Юний дослідник»:Разінькова У.6-Бклас (вчитель Капій І.В.),Соколовська Н.5-А клас (вчитель Зиміна А.В).

 

Учні закладу стали учасниками конференції «Відкриття» -Удовицький О. учень  6-Б класу

Вибороли перемогу  в міському конкурсі « Що?Де? Коли?»учні 10-11 класів: Артюшенко Валерія Ольховський Данило,Соболь Богдан ,Гунько В’ячеслав,Колесник Олексій.

Вибороли перемогу в міському конкурсі  « Юних журналістів» Літвінова Д. Айнітдінова К. Артюшенко В.  Колєснік О. Дігтярьов О.

Виборола перемогу в  Каразінському колоквіумі- Водопянова А.з англійської мови.

Учні закладу стали учасниками Міжнародного  конкурсу учнівської та студентської молоді знавців української мови ім. Т.Г.Шевченка де вибороли 4 призових місця:

Бабаєва Сабіна 7-А клас, ІІ місце; Погорєлова Ярослава 8-А клас, ІІ місце-Літвінова Дар’я  9-А клас, ІІ місце Колесник Олексій  10-А клас.

Учениця  10 класу  Водопянова Анастасія включена до складу делегації обдарованих учнів Харківської області до Албанії. Водопянова Анастасія відзначена як переможиця  міського конкурсу « Учень року» в номінації «Інтелект року», Манько Олександра учениця 7 класу відзначена як переможиця  міського конкурсу « Учень року» в номінації « Спортсмен року».

Команда спортсменів закладу стала абсолютним переможцем спортивних змагань з техніки пішохідного туризму   ( міський етап),відзначена дипломом ІІ ступеню обласного етапу спортивних змагань з футболу та баскетболу.

 

 

Директор                                                Л.І.Роганіна

 

 

Пошук по сайту
Шкільне життя
Час
Харків:
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Відділ освіти
Вхід на сайт
Департамент науки
МОН
Тестпортал
Харківський РЦОЯО
ХАНО
PISA 2018
ІМЗО
Інтернет-збори
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Кенгуру
Тесторіум
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz