Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 17:38

Куп'янський
 
навчально-виховний комплекс
 "Школа-гімназія №3"
Куп'янської міської ради
Харківської області

Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Ми у Facebook
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
osvita.ua
Репозитарій
Педпреса
Центр зайнятості
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 129
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про заклад

Інформація

про Куп’янський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія №3

Рік заснування

1937

Директор

Роганіна Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом учитель хімії, має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель методист». Заклад очолює з 21.09.2012 року

Контингент учнів

У НВК «Школа –гімназія» №3  навчаються 697 учнів,

з них учнів  1-4-х класів - 284 ,

учнів  5-9-х класів – 321 ,

учнів  10-11-х класів – 92.

2Б клас з інклюзивною формою навчання -1 учень

Випускників 9-х класів – 70 учнів.

Випускників 11-х класів – 26 учнів, з них нагороджено золотою   медаллю – 2 учні.

Брали участь у ЗНО 26 учнів 11-го класу.

 

Мова навчання

українська мова

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 3профілями:

профіль української філології (51 учнів);

універсальний (21 учні);

  історичний (20)

 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 54 педпрацівників, з них вищу кваліфікаційну категорію мають 34 вчителів, І кваліфікаційну категорію – 5 ; ІІ кваліфікаційну категорію – 5, категорію „спеціаліст” – 12.Мають звання «учитель-методист»-18 педагогів, «старший учитель»-9 педагогів,мають державні нагороди та відзнаки-12,з них «відмінник освіти»-9

          Учителі закладу беруть участь у професійних конкурсах, виставках-презентаціях педагогічних ідей. Учителі початкових класів стали учасниками творчої групи КВНЗ ХАНО по впровадженню інноваційних технологій навчання в новій українській школі. Вчитель початкових класів Бахтінова О.В. стала співавтором навчального посібника «Правознавство в початковій школі»

 

Забезпечення харчуванняи

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (291учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 2 – позбавлених батьківського піклування,15-інваліди,14-діти, яких батько в АТО). За рахунок  батьківської плати харчується 260 учнів.

 

Творчий потенціал

«Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнертства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму»

Гурткова робота

У школі працюють гуртки: «Сучасного танцю Богема», «Влучний стрілець», «Захисник Батьківщини», «Планета міркувань», «Юний художник», «Літературний гурток «Ліра» « Юний рятувальник», «Макроме», «Гурток естрадної пісні» Функціонують секції Центру дитячої та юнацької творчості, Будинку науки та техніки залізничників, музичної школи.

 

 

Підвіз учнів до закладу

 

 50  учнів  користуються проїздними  документами

 

Матеріально-технічне забезпечення

    До послуг учнів – 37 навчальних кабінетів, 4 лаборантських, 15 службових приміщень, 3 медичних кабінети, 2 комп’ютерних класи на 19 робочих місць, 40 ПК, підключено до мережі Internet-38. 2 спортивних зали, 4 майстерні, 3 їдальні. На шкільному подвір’ї корпусу №1 установлено спортивні тренажери та спортивний майданчик (футбольний, волейбольний, баскетбольний). На подвір’ї корпусу №3 встановлено дитячий спортивний майданчик

    Бібліотечний фонд налічує 42048 примірник , у тому числі підручників – усього 16376 з них для: 1-4-х класів – 4395, 5-9-х класів – 9799, 10-11-х класів – 2182.

 

Досягнення вихованців

     За результатами минулого навчального року високий рівень навчальних досягнень мають – 26,43% учнів, достатній – 56,01%, середній – 15,53%, початковий – 0,18 %.

51 учень отримали Похвальні листи.  П’ять учнів за підсумками річного оцінювання та результатами державної підсумкової атестації   отримали свідоцтво з відзнакою.   Двоє випускників нагороджено  золотою медаллю.

      Учні закладу  взяли участь у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів де отримали дипломи  ( І ступеня -15    , ІІ-14     , ІІІ-9  ), що відповідно на 4 результати вище показників минулого року.

Учні закладу  взяли участь у  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів,  де отримали дипломи  ( Іступеня -1 , ІІ-1 ,ІІІ-3  ),

З предмету «Біологія» (вчитель Капій І.В)

1.Айнітдінова К.- учениця      9-А     класу ІІІ місце

Англійська  мова

 Вчитель Водоп’янова Т.В.

1.Водоп’янова А.- учениця      10-А     класу І місце

Географія

Вчитель Зеленська О.П.

1.Ольховський Д.- учень 11     класу ІІІ місце

3 Айнітдінова К. – учениця 9-А   класу   ІІ місце

Російська мова,література

 Вчитель Росолова О.І.

Колєснік О.- учень 10-А класу

     Два учні закладу стали переможцями обласного етапу конкурсу – захисту науково- дослідних робіт   МАН:

Літвінова Дар’я учениця 9А класу, ІІІ місце        ( вчителі Капій І.В, Рябець Л.Л.)

Мірошник Ліля учениця 9А класу, ІІІ місце          (вчитель Козирєва Л.М.)

Переможцями  міського  етапу та учасниками обласного етапу конкурсу– захисту науково дослідних робіт   МАН: стали

Водоп’янової Анастасія учениця 10-А классу, секція англійська мова(вчитель Водоп’янова Т.В.)

Артюшенко Валерія учениця 11- классу, секція валеологія. Вчитель Капій І.В.,Рябець Л.Л.

 Два учні закладу стали призерами міського етапу  конкурсу «Знавців української мови серед учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.» де отримали дипломи  (І ступеня - 1 ,   ІІІ ступеня-1  ),

1 учень закладу став призером міського етапу  конкурсу « Ораторського мистецтва»,де отримав диплом ІІ ступеню

Дипломантом обласної конференції МАН серед учнів 6-11 класів став Удовицький О.-учень 6 класу.

Учні закладу стали призерами учнівських турнірів з предмету хімія: Артюшенко В.,Лутенко Ю,,Гунько В.,Ольховський Д. І місце,з предмету історія -Крамаренко Р., Дігтярьов О,,Колєснік О., Артюшенко В. ІІ місце з предмету правознавство: Соболь А,,Ольховський Д,,Артюшенко В,,Деркач В.,Крамаренко Р..ІІІ місце, з предмету біологія:

Колєснік О., Водопянова А., Стець Ю.,  Айнітдінова К., Літвінова Д,. І місце з предмету географія Дігтярьов О., Колєснік О.,Ольховський Д.

Учні закладу Хоменко Н.,Крамаренко Р,-11 клас отримали сертифікати призерів міжнародного бліц- конкурс Компютерної графіки та веб-дизайну серед студентів та учнів,отримали перемогу в обласному етапі конкурсу Бук-трейлерів «Читаймо Олеся Гончара» під керівництвом вчителів Гулі К.О, Дзіковської  І.О.,обласного фестивалю комп’ютерної графіки та анімації (учениця Хоменко Н 11-клас)

Боярина В. учениця 11 класу - переможець обласного етапу конкурсу « Юних екскурсоводів.(вчитель Зіненко С.А.)

 Учні закладу стали учасниками турніру «Юний дослідник»:Разінькова У.6-Бклас (вчитель Капій І.В.),Соколовська Н.5-А клас (вчитель Зиміна А.В).

 

Учні закладу стали учасниками конференції «Відкриття» -Удовицький О. учень  6-Б класу

Вибороли перемогу  в міському конкурсі « Що?Де? Коли?»учні 10-11 класів: Артюшенко Валерія Ольховський Данило,Соболь Богдан ,Гунько В’ячеслав,Колесник Олексій.

Вибороли перемогу в міському конкурсі  « Юних журналістів» Літвінова Д. Айнітдінова К. Артюшенко В.  Колєснік О. Дігтярьов О.

Виборола перемогу в  Каразінському колоквіумі- Водопянова А.з англійської мови.

Учні закладу стали учасниками Міжнародного  конкурсу учнівської та студентської молоді знавців української мови ім. Т.Г.Шевченка де вибороли 4 призових місця:

Бабаєва Сабіна 7-А клас, ІІ місце; Погорєлова Ярослава 8-А клас, ІІ місце-Літвінова Дар’я  9-А клас, ІІ місце Колесник Олексій  10-А клас.

Учениця  10 класу  Водопянова Анастасія включена до складу делегації обдарованих учнів Харківської області до Албанії. Водопянова Анастасія відзначена як переможиця  міського конкурсу « Учень року» в номінації «Інтелект року», Манько Олександра учениця 7 класу відзначена як переможиця  міського конкурсу « Учень року» в номінації « Спортсмен року».

Команда спортсменів закладу стала абсолютним переможцем спортивних змагань з техніки пішохідного туризму   ( міський етап),відзначена дипломом ІІ ступеню обласного етапу спортивних змагань з футболу та баскетболу.

 

 

Директор                                                Л.І.Роганіна

 

 

Пошук по сайту
Шкільне життя
Час
Харків:
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Відділ освіти
Вхід на сайт
Департамент науки
МОН
Тестпортал
Харківський РЦОЯО
ХАНО
PISA 2018
ІМЗО
Інтернет-збори
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Кенгуру
Тесторіум
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz