Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 21.09.2018, 03:22

Куп'янський
 
навчально-виховний комплекс
 "Школа-гімназія №3"
Куп'янської міської ради
Харківської області

Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Ми у Facebook
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
osvita.ua
Репозитарій
Педпреса
Центр зайнятості
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 126
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 навчальний рік

Обдаровані діти - майбутнє України

І (міський) етап Всеукраїнського турніру юних журналістів

14.03.2018  відбувся І (міський) етап Всеукраїнського турніру юних журналістів. 

У турнірі взяли участь команди 8 закладів загальної середньої освіти. За результатами змагань І місце посіла команда НВК «Школа – гімназія №3». Вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів! 

 

 

 


Успіхи юних науковців

Учениці Куп'янського НВК "Школа-гімназія №3" стали переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

ІІ місце в секції «Фольклористика» – Мірошнік Лілія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчитель Козирєва Л.М),

ІІ місце в секції «Валеологія» – Літвінова Дар’я, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчителі Капій І.В, Рябець Л.Л)

Вітаємо учнів і вчителів!


Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Підведені підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов.

В олімпіаді з біології ІІІ місце посіла Айнітдінова Катерина, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу “Школа – гімназія №3» (вчитель Капій І.В.). Ми пишаємось Вами! 

 

 

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови

Підведені підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов.

В олімпіаді з англійської мови І місце посіла Водоп’янова Анастасія, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу “Школа – гімназія №3» (вчитель Водоп’янова Т.В). Ми пишаємось Вами! 

ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

24.12.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Вітаємо переможців:

Макрушин Андрій Миколайович, учень 10-А класу, ІІ місце

 

 


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

16.12.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Вітаємо переможців:

Айнітдінова Катерина Михайлівна, 9-А клас, І місце

Літвінова Дар’я Геннадіївна 9-А клас, ІІІ місце

Водоп’янова Анастасія Володимирівна, 10-А клас, ІІ місце

Гайворонська Лариса Іванівна, 11-А клас, І місце


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

03.12.2017 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо переможців:

Бабаєва Сабіна Надирівна 7-А клас, ІІ місце

Погорєлова Ярослава Романівна 8-А клас, ІІ місце

Літвінова Дар’я Геннадіївна 9-А клас, ІІ місце

Колесник Олексій Олександрович 10-А клас, ІІ місце


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

02.12. 2017 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Вітаємо переможців

Фірсов Ілля Ігрович 9-А клас, ІІІ місце

 

 

 

 

 


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

26.11.2017 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо переможців:

Айнітдінова Катерина Михайлівна, 9-А клас, І місце

Водоп’янова Анастасія Володимирівна, 10-А клас, ІІІ місце

Ольховський Данило Едуардович, 11 клас, І місце

 

 

 

 


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

25.11.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вітаємо переможців:

Погорелова Ярослава Романівна, 8-А клас, І місце

Полушина Софія Сергіївна, 8-Б клас, ІІ місце

Літвінова Дар’я Геннадіївна, 9-А клас, ІІІ місце

Водоп’янова Анастасія Володимирівна, 10-А клас, І місце

Гайворонська Лариса Іванівна, 11-А клас, І місце


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

19.11.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Вітаємо переможців:

Водоп’янова Анастасія Володимирівна, 10-А клас, ІІ місце;

Гайворонська Лариса Іванівна, 11 клас, І місце


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

18.11.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Вітаємо переможців:

Буймер Владислав Андрійович, 7-А клас, ІІІ місце;

Яловега Андрій Миколайович, 8-А клас, ІІІ місце;

Колісник Олексій Олександрович, 10-А клас, ІІ місце;

Гунько Вячеслав Володимирович 11 клас, ІІІ місце.


Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

12.11.2017  відбувся ІІ (міський ) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 – 4. Мета - виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури.

Переможцями Конкурсу стали учні :

  • Олійникова Єлизавета, учениця 3 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла ІІ місце, (вчитель Молодан Вікторія Станіславівна);

  • Омельник Максим, учень 4 класу НВК «Школа-гімназія №3», який посів І місце, (вчитель Зайцева Галина Юрієвна);


Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

12.11.2017  відбувся ІІ (міський ) етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури.

Переможцями Конкурсу  стали учні:

  • Яловега Єлизавета, учениця 6 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла І місце, (вчитель Дзіковська Інна Олександрівна);

  • Бабаєва Сабіна, учениця 7 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла І місце,(вчитель Козирєва Любов Миколаївна);

  • Погорєлова Ярослава, учениця 8 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла І місце, (вчитель  Шматько Ніна Федорівна);

  • Літвінова Дар’я, учениця 9 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла ІІ місце, (вчитель Козирєва Любов Миколаївна);

  • Водопянова Анастасія , учениця 10 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла І місце, (вчитель Шматько Ніна Федорівна);

  • Артюшенко Валерія, учениця 11 класу НВК «Школа-гімназія №3», яка посіла ІІІ місце, (вчитель Капранова Галина Вікторівна).


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

12.11.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Вітаємо переможців:

Рябець Соф’ я Ігорівна, 6-Б клас, І місце

Полтавець Михайло Олександрович 6-Б клас, ІІ місце

Крижановська Владислава Анатоліївна 7- А клас ІІ місце,

Буймер Владислав Андрійович 7- А клас ІІІ місце,

Кочнєв Євген Валерійович 8-А клас, І місце,

Айнітдінова Катерина Михайлівна 9-А клас, І місце,

Фірсов Ілля Ігорович 9-А клас, ІІ місце,

Колесник Олексій Олександрович 10-А клас, ІІ місце


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

11.11.2017 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Вітаємо переможців:

Діхтярьов Олександр Сергійович 10-А клас, ІІІ місце. Вчитель Івасенко А.В.


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

04.11.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Вітаємо переможців:

Мельникович Іванна Євгенівна 9-А клас,  ІІІ місце, вчитель Фінько Галина Іванівна;

Гунько В’ячеслав Володимирович 11-клас, І місце, вчитель Шапар Володимир Васильович.

 

 

 


ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури

05.11.2017  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури.

Вітаємо переможців:

Колесник Олексій 10-А клас І  місце

Литвинова Дар'я 9-А клас ІІ місце

Пошук по сайту
Шкільне життя
Час
Харків:
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Відділ освіти
Вхід на сайт
Департамент науки
МОН
Тестпортал
Харківський РЦОЯО
ХАНО
PISA 2018
ІМЗО
Інтернет-збори
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Кенгуру
Тесторіум
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz