Свята та події |
---|
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
2016-2017 навчальний рік
Відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Керівник Капій І.В.
Вітаємо переможців:Собчишина Ірина (10клас), І місце
Овчарова Діана (11-А клас), ІІ місце
Айнітдінова Катерина (8-А клас), ІІ місце
Ковшар Аліна (9-Б клас), ІІІ місце
Водоп'янова Анастасія (9-А клас) ІІ місце
|
4 грудня 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
Керівник Івасенко С.Г.
Вітаємо переможців:Колесник Олексій (9-А клас), ІІІ місце
Яловага Андрій (7-А клас), ІІІ місце
Гунько В'ячеслав (10 клас), ІІІ місце
|
3 грудня 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Вітаємо переможців:Кочнєв Євген (7-А клас), ІІІ місце
Яловага Андрій (7-А клас), ІІІ місце
Айнітдінова Катерина (8-А клас), ІІІ місце
|
27 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Керівник Водоп'янова Т.В.
Вітаємо переможців:Собчишина Ірина Олександрівна (10 клас), І місце,
Колесник Олексій (9-А клас), ІІ місце,
Бєсєдін Михайло (8-А клас), ІІ місце,
Водоп'янова Анастасія (9-Б клас), І місце,
Середа Анна (11-А клас), ІІ місце
|
26.11.2016 відбулася олімпіада з української мови та літератури, в якій взяли участь 57 учнів, обдарованих і закоханих у рідне слово
Вітаємо переможців:
Собчишина Ірина Олександрівна (10клас), І місце, керівник Капранова Г.В.
Колесник Олексій (9-А клас), ІІ місце, керівник Дзіковська І.О.
Літвінова Дар'я (8-А клас), ІІ місце, керівник Козирєва Л.М.
Погорєлова Ярослава (7-А клас), ІІ місце, керівник Шматько Н.Ф.
|
20 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Вітаємо переможців:
Собчишина Ірина Олександрівна (10клас), ІІ місце, керівник Зайцева Тетяна Вікторівна
Колесник Олексій (9-А клас), ІІІ місце, керівник Голік Ірина Анатоліївна
Айнітдінова Катерина (8-А клас), ІІІ місце, керівник Голік Ірина Анатоліївна
|
19 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
Вітаємо переможців:
Діхтярьов Олександр (9-А клас), І місце, керівник Івасенко Антоніна Василівна
Місько Єлизавета (8-А клас), ІІІ місце, керівник Івасенко Антоніна Василівна
|
13 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
Вітаємо переможців:
Собчишина Ірина Олександрівна (10клас), І місце, керівник Капій Ірина Вікторівна
Овчарова Діана Володимирівна (11-А клас), ІІ місце, керівник Капій Ірина Вікторівна
|
12 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Вітаємо переможців:
Айнітдінова Катерина Михайлівна (8-А клас), І місце, керівник Зеленська Оксана Петрівна
Колесник Олексій Олександрович (9-А клас), І місце, керівник Зеленська Оксана Петрівна
Собчишина Ірина Олександрівна (10клас), І місце, керівник Зеленська Оксана Петрівна
|
12.11.2016 відбувся ІІ етап Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської молоді з української мови імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Куп’янської міської ради Харківської області.
Вітаємо переможців:
Бабаєва Сабіна Надирівна (6-А клас), ІІІ місце, керівник Козирєва Любов Миколаївна
Погорєлова Ярослава Романівна (7-А клас), І місце, керівник Шматько Ніна Федорівна
Водоп'янова Анастасія Володимирівна (9-Б клас), І місце, керівник Шматько Ніна Федорівна
|
12.11.2016 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Омельчук Максим Дмитрович (3-А клас), І місце, керівник Зайцева Галина Юріївна
Васильєв Олег Васильович (4-А клас), ІІІ місце, керівник Карпенко Зоя Олексіївна
|
06 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури.
Вітаємо переможців:
Артюшенко Валерія Володимирівна (10 клас), ІІ мсце, керівник Паламарчук Л. В.
Ковшар Маргарита Сергіївна (11 клас), керівник Паламарчук Л. В.
|
05 листопада 2016 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.
Вітаємо переможців:
Водоп’янова Анастасія Володимирівна (9-Б лас) І місце, керівник Фінько Г.І.
|
|
Календар |
---|
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Всеосвіта |
---|
|
|