Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 19.06.2018, 23:14

Куп'янський
 
навчально-виховний комплекс
 "Школа-гімназія №3"
Куп'янської міської ради
Харківської області

Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Ми у Facebook
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
Сайт вчителя
osvita.ua
Репозитарій
Педпреса
Центр зайнятості
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015-2016 навчальний рік

Вітаємо Гайворонську Ларису, ученицю 10-А класу, яка стала одним із переможців Програми обміну майбутніх лідерів FLEX

ІІ фінальний етап XI Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт "ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Ученицю 4-Б класу Рябець Софію та її керівника та наставника Кирпичову Наталію Сергіївну!

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади 

  • В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії І місце посів Колісник Олексій,  учень  8 класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчитель Зеленська О.П)
  • В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури посів  ІІІ місце – Колесник Олексій, учень 8 класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчитель Дзіковська І.О).
  • В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології посіла ІІІ місце – Собчишина Ірина, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчитель Капій І.В.)
  • В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови посіла ІІІ місце – Собчишина Ірина, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчитель Водоп’янова Т.В)
  • В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії посів ІІІ місце – Дехтярьов Олександр, учень  8-А класу навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія №3» (вчитель Івасенко А.В)
 

20-22 січня відбулася Х Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід,  нарід", у роботі якої прийняла активну участь учениця 9-А класу Бояріна Вікторія. Тема роботи: "Велич і безсмертя Г.С. Сковороди", науковий керівник Зіненко Світлана Анатоліївна


31 січня відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, де наш учень Зіненко Артем посів ІІІ місце. Тема роботи: "Вплив туризму на опорно-рухову систему підлітків Куп'янського НВК "Школа-гімназія №3". Науковий керівник Капій Ірина Вікторівна.


27-28 січня у місті Куп'янськ відбулася І наукова конференція школярів "Відкриття", в роботі якої наші учні прийняли активну участь.


  • Вітаємо учня 11-А класу Зіненко Артема, який посів  І місце у міському етапі конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Медицина". Робота за темою: "Вплив  туризму на опрно-рухову систему підлітків Куп'янського НВК "Школа-гімназія №3"
  • Вітаємо учницю 9-А класу Собчишину Ірину, яка посіла І місце у міському  етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Екологія". Робота за  темою: "Вивчення лишайників-індикаторів забруднення повітря смт. Куп'янськ-Вузловий"

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 

  1. Водоп'янова Анастасія 8-Б клас І місце

  2. Собчишина Ірина 9-А клас І місце

  3. Олховський Данило 9-А клас ІІІ місце

  4. Гайворонська лариса 10-А клас І місце

  5. Зіннко Артем 11-А клас ІІ місце

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

  1. Айнітдінова Катерина 7-А клас І місце

  2. Мірошник Лілія 7-А клас ІІІ місце

  3. Макрушин Андрій 8-А клас ІІІ місце

  4. Гуляк Віктор 11-Б клас І місце

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

  1. Колесник Олексій 8-А клас І місце

  2. Водоп'янова Анастасія 8-Б клас ІІ місце

  3. Сафронов Ігор 10-А клас ІІІ місце

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

  1. Айнітдінова Катерина 7-А клас ІІІ місце

  2. Колесник Олексій  8-А клас ІІІ місце

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

  1. Діхтярьов Олександр 8-А клас ІІ місце

  2. Артюшенко Валерія 9-А клас ІІІ місце

  3. Сафронов Ігор 10-А клас ІІІ місце

Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

  1. Собчишина Ірина 9-А клас І місце

  2. Зіненко Артем 11-А клас І місце

Переможці ІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Т.Г. Шевченка

  1. Колесник Олексій 8-А клас І місце

  2. Шварьова Вікторі 10-А клас ІІ місце

  3. Кадина Олеся 11-А клас ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

  1. Водоп'янова Анастасія 8-Б клас І місце

  2. Колесник Олексій 8-А клас ІІ місце

  3. Собчишина Ірина 9-А клас І місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики​​​​​​​

  1. Колесник Олексій 8-А клас ІІІ місце

  2. Яловега Андрій ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії​​​​​​​

  1. Колесник Олексій 8-А клас І місце

  2. Зіненко Артем  11-А клас І місце

  3. Водоп'янова Анастасія 8-Б клас ІІ місце

  4. Собчишина Ірина 9-А клас ІІ місце

  5. Гайворонська Лариса 10-А клас ІІ місце

  6. Ольховський Данило 9-А клас ІІІ місце

  7. Овчарова Діана 10-А клас IVмісце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури​​​​​​​

  1. Водоп'янова Анастасія 8-Б клас І місце

  2. Артюшенко Валерія 9-А клас І місце

  3. Зіненко Артем  11-А клас ІІ місце

  4. Вербицька Анастасія 10-А клас ІІІ місце

12.10.2015 у музеї відділу освіти відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою

« Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І.Багряний)», у якому взяли участь учні 10/11 класів  загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Абсолютним переможцем стала учениця 11 класу навчально-виховного комплексу « Школа-гімназія №3» » Білокінь Олександра, яка буде брати участь у ІІ (обласному) етапі фестивалю

 

 

 

 

 

 

 

Пошук по сайту
Шкільне життя
Час
Харків:
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Відділ освіти
Вхід на сайт
Департамент науки
МОН
Тестпортал
Харківський РЦОЯО
ХАНО
PISA 2018
ІМЗО
Інтернет-збори
Вчимося жити разом
Гаряча лінія
Кенгуру
Тесторіум
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz